Civilinė byla dėl “eksperimentavimo viešojo intereso srityje” – sausio 22d., Vilniaus apygardos teisme

shut-your-face.jpgNegalėjau nepublikuoti pranešimo apie tai, kad rytoj – sausio 22d., 10 val. ryto – Vilniaus apygardos teisme (buvusiuose KGB rumuose) – Gedimino pr.40/1, įėjimas iš Vasario 16 g. – bus svarstoma civilinė byla prieš 4 piliečius: Juratę Markevičienę, Tomą Bakučionį, Vytautą Damaševičių ir Gediminą Urboną. Piliečiai kaltinami “eksperimentavimu viešojo intereso srityje ir kitais neteisetais veiksmais, bei bandymais apeiti įstatymus, ir kt., dėl ko ieškovas – UAB ‘Rojaus Apartamentai’ patyrė  609,904 litų ir 11 centų nuostolį”.

Dėl šios skundžiamos piliečių veiklos kol kas negali būti nugriautas k/t Lietuva ir pradeti daugiaukščio daugiabučio gyvenamojo namo statybos darbai sklype Pylimo g.17, Vilniuje. 0,4 ha Sklypas Pylimo 17 yra valstybės nuosavybė, pagal sutartį išnuomotas kinoteatro veiklai 99 metams iki 2093m. Kinoteatrą “Lietuva”2003m. privatizavo bendrovė “VP market”, o 2005m. spalio mėn. iš pastarosios perpirko UAB “Rojaus Apartamentai”.

Žiniasklaidoje kol kas apie tai nė žodžio. Bylos baigtis (abiem atvejais), neabejotinai, bus simptomiška ir parodys civilinio intereso padėtį šiandieninėje “neo-liberalėjančioje demokratinėje santvarkoje”.

Advertisements
Tagged ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: