“Naujosios kairės” manevrai

Nors ir pavėluotai, bet vis tik. Atradau juostelę ir nuskenavau keletą vaizdų iš gegužės 1-osios akcijos, kurios metu “Naujosios kairės” nariai ir visi kiti susirinko prie F.Zapos paminklo Vilniuje paskelbti manifesto– eisenos per miestą metu jis buvo kabinamas įvairiose vietose. Po eisenos vykusioje konferencijoje buvo apsitarta tam tikrais strateginiais ir koordinaciniais klausimais dėl tolimesnės veiklos. Dėkoju nariams už “Keistų tiesų” idėjos palaikymą- gali būti, jog vienas iš projekto variantų įgaus ir politinę potekstę. Potenciali vieta naujai erdvei projekcijoms- Lietuvos kino teatras su savo “užgyventu” kontekstu.
nk-02.jpg

Po manifesto pakabinimo ant Vilniaus Universiteto durų.

nk-01.jpg

nk-03.jpg

Manifestą priklijavus prie Vyriausybės Rūmų įėjimo, apsaugos darbuotojas tuojau pat suskubo jį nuplėšti net nepasiteravęs, kas čia vyksta. Pavyzdingas darbuotojas. Manifestą teko palikti ant stalelio rūmų foje- šalia švairaus pobūdžio makulatūros.

nk-05.jpg

Kasparo Pociaus nešama anarchistų vėliava buvo vienintelis ženklas, nurodantis į eisenos tikslą. Arba paskirtį. Arba į tai, kad eisena apskritai vyksta.

Advertisements
Tagged ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: