SAVIKOORDINACIJA

Atėjo laikas (turint omeny paskutinio post’o datą, jis ėjo labai ilgai, bet..) Keistų Tiesų anonsavimui, kadangi projektas persikėlė iš teorijos į praktiką. Bloge (kartu su visa kita medžiaga) bus anonsuojamos būsimos ir įvykusios Keistų Tiesų eksponavimo vietos ir datos kartu su komentarais ir vaizdais.

Pagaliau man pačiam po truputį ima aiškėti šito blogo paskirtis. Čia turbūt padėjo smūginės darbo ir neveiklos bangos. Informacijos- straipsnių, komentarų, reportažų- turinys bus kur kas labiau susijęs su praktiniais aspektais, nei maniau rašydamas pirmuosius post’us. Taigi, blog’o tema- viešieji tekstai.

Keistos Tiesos buvo pradėtos 2002 metais kaip nedidelė programa nešiojamam kompiuteriui. Ji atsitiktinai parinkdavo žodžius iš žodžių masyvų ir sudėliodavo juos į semantiškai ir gramatiškai prasmingą anglišką sakinį. Anglišką todėl, kad gramatika dėkingesnė tokioms konstrukcijoms. Iš esmės, principas per visą tą laiką nepasikeitė, pakito tik turinys ir forma- žodynai išsiplėtė, žodžių kombinacijos tapo sudėtingesnės, išaugo kombinacijų skaičius, atsirado įvairios “tendencingos tematikos”, atsirado lietuviškų variantų. Tuomet ėmiau ieškoti galimybių pereiti iš monitoriaus į videoprojekciją- kas galiausiai pavyko. Pirmasis Keistų Tiesų viešas pristatymas (neskaitant kelių sporadiškų neoficialių pasirodymų) įvyko 2006 lapkričio mėn., parodoje “KOMENTARAI@3xpozicija.lt” Fotomenininkų Sąjungos Galerijoje, Vilniuje. Čia reikia tarti ačiū Vytautui Michelkevičiui, Tadui Šarūnui bei 3xpozicija.lt bendruomenei.

Sekantis pasirodymas Vilniuje vyks Alternatyvaus Moterų Festivalio- “SABOTAŽO”- metu, gegužės 10d. 19val. galerijoje “Kairė-Dešinė” (Latako g. 3). Plačiau apie “SABOTAŽĄ”- www.nkmi.lt

Apie kitas oficialias bei neoficialias vietas- netrukus.

Advertisements
Tagged

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: